Osobowość Roku 2017 Głosujmy na naszych
Dodane przez Jurpo dnia Styczeń 06 2018 19:33:42


Jak co roku „Dziennik Zachodni” nagrodzi osoby, które w 2017 roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności

Tytuły Osobowość Roku 2017 zostaną przyznane w czterech kategoriach: kultura; działalność społeczna i charytatywna; samorządność i społeczność lokalna; biznes. Nasi Czytelnicy wybiorą laureatów osobno w miastach i powiatach województwa śląskiego. Na zwycięzców czekają prestiżowe tytuły, statuetki oraz cenne nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali planowanej na koniec lutego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach.
Wśród zgłoszonych do konkursu pojawiły się trzy doskonale nam nazwiska .Wartość wszystkich sms-ów razem wziętych nie jest w stanie oddać wkładu włożonego przez te wyjątkowe osoby w to wszystko co im zawdzięczamy .I nawet nie ma potrzeby tu rozwijać tematu , bo ten kto wchodzi na stronę lub nawet mieszka tu w Orzegowie wie ile cała ta trójka poświęca swojego wolnego czasu , niejednokrotnie pieniędzy po to by Orzegów się zmieniał na lepsze. , by coś się w nim działo by mówiło się o nas coraz lepiej .Każda z tych postaci na swój sposób zasługuje na to by ich docenić .I choć plebiscyt ten do końca nie może być obiektywny , to kiedy jak nie teraz możemy tym ludziom wyrazić swoją wdzięczność głosując na nich wysyłając s-msy na podane numery z zawartą treścią..
Głosowanie w miastach i powiatach będzie trwać od 5 do 31 stycznia do godziny 22.00.Tu poznaj aktualne wyniki
Działalność społeczna i charytatywna
Jerzy Kasperek -SMS pod nr 72355 o treści CD.73Samorządność i społeczność lokalna

Iwona Skrzypczyk - Sikora - SMS pod nr 72355 o treści SD.50Biznes

Małgorzata Kuś - SMS pod nr 72355 o treści BD.58
Kultura

Adam Borowicz -SMS pod nr 72355 o treści KD.69


Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT